درباره گروه صنعتی ویسپار

گروه صنعتی ویسپار به عنوان یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی در حوزه‌های مختلف، با هدف تسهیل دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات با کیفیت و ارزشمند در راستای رشد و توسعه میهن عزیزمان در سال 1386 آغاز به کار کرد.

این مجموعه به پشتوانه بیش از 15 سال تجربه و با همت و کوشش بی‌دریغ همکاران متعهد و مجرب، در کنار به‌کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا، توانسته است طی سال‌های متمادی، موفق به ثبت 6 برند فعال در حوزه‌های گوناگون شود. حوزه‌های متنوع گروه صنعتی ویسپار شامل تولید تجهیزات آبیاری و صنعتی، تولید ورق‌های فومیزی PVC، تولید ابزارآلات برش و سایش، تولید مواد اولیه صنعت تایر و لاستیک، ارائه راهکارهای مهندسی و واردات در حوزه پلیمر و شتاب‌دهنده کسب‌و‌کارهای جدید می‌شود. با توجه به اینکه تولید محصولات با کیفیت از اولویت‎‌های تمامی برندهای زیر مجموعه گروه صنعتی ویسپار است، این محصولات قابلیت رقابت با برندهای جهانی را داشته و به بیش از ده‌ها کشور صادر می‌شود.

گروه صنعتی ویسپار امروز با همراهی بیش از 1000 نفر نیروی انسانی متخصص، خود را متعهد به توسعه سرمایه‌های انسانی کشور، توسعه قابلیت‌های سازمانی خود، حفظ حقوق ذینفعان و افزایش رشد اقتصادی کشور می‌داند.

شرکت پایا بسپار آریا یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی ویسپار است که در سال 1386، در راستای برطرف نمودن نیاز مشتریان در حوزه آبیاری، محصولات تخصصی خود را با برند تجاری ویسپار به بازار عرضه کرد.

این شرکت با حضور و همراهی بیش از 600 نیروی شایسته و متخصص در فضایی بالغ بر 20.000 هزار مترمربع در شهرک صنعتی بوعلی همدان واقع شده است. هم اکنون این مجموعه به پشتوانه بیش از پانزده سال تجربه و تخصص، علاوه بر تولید تجهیزات آبیاری، به تولید لوله، اتصالات و شیرآلات پلیمری در حوزه‌های تخصصی دیگری مانند نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع فلزی، صنایع شیمیایی، تاسیسات استخر، سونا و جکوزی و همچنین آب ‌شیرین‌کن پرداخته است.

ویسپار همواره در تلاش است تا با رویکردی نوآورانه، رصد مداوم بازار و ارائه سبد جامعی از محصولات متنوع و باکیفیت، در جهت رفع نیاز مشتریان و مصرف‌کنندگان عزیز گام بردارد. این مجموعه با ارائه خدمات پس از فروش، ‌تأمین سریع و پاسخگویی مستمر، اعتماد مخاطبین را جلب کرده و از ویسپار برندی قابل اعتماد و شناخته‌شده ساخته است.

ویسپار با تامین نیازهای داخلی کشور در حوزه آب و انرژی، اکنون به یکی از برندهای شناخته شده در این صنعت بدل شده است. کیفیت بالای محصولات ویسپار سبب شده تا محصولات این مجموعه به بیش از ده‌ها کشور صادر ‌شود.